Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 04:22

14 березня - День українського добровольця

День українського добровольця – це свято, що відзначається в Україні 14 березня.

В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

17 січня 2017 року Верховна Рада України прийняла постанову №4251 «Про встановлення Дня українського добровольця» з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

14 березня Вчитель правознавства Куртєв М.В. провів для учнів 11 класу виховну годину «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ» Мета заходу - вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. Учні висловлювали свої думки про те, що українські добровольці стали гордістю українського народу. Загалом, у воєнному конфлікті на сході нашої країни брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них перетворилася на військові частини силових структур, але є й такі, що продовжують залишатися цілком незалежними формуваннями й не підпорядковуються жодному силовому відомств.

Переглядів: 272 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: