Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 09:52

2 лютого - День водно-болотних угідь

Щороку, 2 лютого, країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь.

Водно-болотні угіддя – це ресурс, який має велике економічне, культурне, наукове та рекреаційне значення, утрата якого б була б непоправною. Вони відіграють дуже важливу роль в екосистемі, оскільки є одним з найбільших джерел прісної води та природнім місцем проживання для багатьох водоплавних тварин та рослин, допомагають зменшити вплив повеней, продукують кисень та допомагають у боротьбі зі змінами клімату, тому заслуговують на охорону і збереження.

Не обминула ця подія і Кирничанську ЗОШ.  Чимшир Є.І. на уроках ОТМ з учнями 5-7 класів провела конкурс малюнків під лозунгом: «Зупинимо втрату водно-болотних угідь Євдокія Іванівна нагадала учням про важливість екосистем водно-болотних угідь, показала серію малюнків з цієї теми та запропонувала висловити свої думки з цього приводу за допомогою олівців та пензликів на папері. Учні із задоволенням творили. Найкращі роботи відібрано на шкільну виставку малюнків.

Переглядів: 295 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: