Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 11:56

Свято-подорож "Краса українського слова"

16 листопада в Кирничанській ЗОШ в рамках тижня української мови та літератури вчитель української мови та літератури Куртєва С.О. провела з учнями 2-5 класів позакласний захід - свято-подорож «Краса і сила українського слова», присвячений Дню української писемності. Мета заходу - залучити учнів до джерел і витоків народної мудрості, сприяти формуванню духовно багатої мовної особистості; виховувати любов до українського слова та почуття гордості за свій народ.

Свято було незвичайним, в гості завітала Королева-мова зі своїми охоронцями, розповіла про значення мови в нашому житті, побажала дітям цікавої подорожі.

На пероні учнів чекав потяг-експрес, який повіз їх в чудову країну Барвінкова Українська Мова.

Перша станція - «Школа», там учнів зустріли Господар та Господиня, привітали гостей свята, запросили до затишної оселі. Учні декламували вірші про школу та мову. Під гудок потяга, домчались до наступної станції «Історична довідка», діти назвали основні дати-події, про заборону українського слова, про трагічні сторінки української культури.

Наступна станція – «Мова та література», господар з господинею нагадали учням про мудрість народної казки, прислів’я, пісні. Загадали загадки про розділові знаки, назвали прислів’я про мову.

Потяг рушив далі – і діти опинились на станції «Весела перерва». Учні розповідали кумедні історії про школу, інсценували гумореску Павла Глазового «Кухлик». Час промайнув непомітно. Діти знову опинились на станції «Школа». Королева мова попрощалася з дітьми, побажала дітям берегти та плекати свою мову. Настрій у всіх був святковий!

Переглядів: 342 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: