Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:58

Новини [15]

Адаптація першокласників в Кирничанському закладі
[ Викачати з сервера (4.00 Mb) ]13.10.2021, 12:15

«Навчаємося з радістю» - саме під цим девізом проходять розвиваючі заняття першокласників з психологом школи в період адаптації. За допомогою корекційно-розвивальних вправ та ігор учні навчаються знімати емоційне напруження, створювати психологічний комфорт на уроці, знайомляться  з поняттям самооцінки, вчаться говорити про себе. Заняття формують позитивну навчальну мотивацію, тренують довільну увагу, розвивають вміння відчувати естетичну насолоду від спілкування з людьми та природою.

Практичний психолог К.К.Куртєва

Категорія: Новини | Додав: ніна