Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 12:57

22 квітня – Міжнародний день Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Цей день - нагадування про екологічні катастрофи,день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим , що вона може зробити для розв'язання екологічних проблем.

Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Усе менше на Землі залишається місць , де б не ступала людина. І все більше природи потерпає від діяльності людей. Вони вирубують ліси—«легені» планети , знищують рослини й тварин. Вони наносять непоправної шкоди природі всієї планети , засмічують все навколишнє середовище.

Щоб розв’язати складні проблеми охорони і збереження природи , люди всієї Землі повинні об’єднатися.І маленькою частинкою цього об’єднання є ми : Кирничанський ЗЗСО Суворовської селищної ради та екологічна агітбригада "Веселка". Основне спрямування роботи шкільної екологічної агітбригади це :

- активізація екологічного руху в школі;

- залучення уваги соціуму до проблем довкілля;

- популяризація екологічної освіти і виховання школярів;

- формування екологічної самосвідомості, етики, з питань формування активної цивільної позиції;

- збереження і примноження природних багатств;

- створення умов для соціалізації учнів в процесі природоохоронної роботи;

- розкриття творчого потенціалу школярів.

Щорічно екологічна агітбригада бере участь в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім», де учні в своїх виступах висвітлюють екологічні проблеми села, району, області. І цей рік не став виключенням. Наша команда у складі Сичової К., Бянової К., Мільєвої Г., Колоянової А., (учениць 9 класу),Граматика П. та Дойчевої М. ( учнів 11 класу) посіла почесне ІІ місце .

І саме в цей день своїм виступом ми хочемо закликати всіх дбати про нашу планету , бо це наша домівка,бути ввічливими до своєї домівки, щоб вона не стала домовиною! Адже завтрашній день Землі буде таким, яким ми його зробимо сьогодні! Чи буде збережена природа , залежить не тільки від учених і любителів природи , а й від усіх нас.

Відеоролік

Конкурсний виступ