Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 09:36

6 грудня - День Збройних сил України!

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. З нагоди цієї дати в Кирничанській ЗОШ в цей день вчитель фізкультури Каражекова Т.І. та педагог-організатор Куртєва С.О. провели свято з учнями 6-7 класів «Нумо, хлопці!» Мета заходу - сприяти вихованню почуття патріотизму і національної свідомості, формуванню здорового способу життя, поваги до традицій українського народу і професії військового.

На поле бою вийшли дві команди: учні 6 класу «Силачі» (кл.кер. Дойчева Л.М.) та учні 7 класу «МТС» (кл.кер. Габрик В.В.). Діти змагалися за перемогу у таких конкурсах: «Привітання», «Перетягування канату», «Комбінована естафета», «Три стрибки», «Жабки» (стрибки в мішках), конкурс капітанів (віджимання), «М’яч над головою», «Передав – сідай!».

Бій був справжнім, емоційним, боротьба відчайдушна. Хлопців підтримували дівчата. Але переможцями виявилися учні 7 класу. Вони отримали Почесну грамоту за перемогу.

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сьогоднішньої школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

Куртєва С.О., педагог-організатор.

Переглядів: 245 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0