Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 17:56

8 травня - День Пам'яті

8 травня в Кирничанській ЗОШ було проведено урочисту лінійку «Ніхто не забутий – ніщо не забуте». Учні у своїх виступах нагадали, що у ці знаменні для України дні в душі кожної людини змішалося безліч почуттів. Тут і радість перемоги, і гіркота від втрати своїх дідів та прадідів, які не повернулися з війни.

Голова сільської ради Куртєв М.В. нагородив почесними медалями учасників бойових дій в Афганістані, виступив з урочистою промовою та побажав усім присутнім зберігати мир на нашій українській землі.

Дуже чуйною була промова вчителя історії Раділової О.Г.. ЇЇ важливі слова про тогочасні події запали кожному в серце, залягли у куточках душі кожного присутнього.

День Пам’яті та примирення завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час. Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім'я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Це день нашої спільної Пам'яті. Це День Великого Подвигу.

Ми низько схиляємося і віддаємо глибоку шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими бойовими шляхами, а потім відродив рідну землю з попелища. Немає таких слів, якими можна було б повною мірою передати всю вдячність за ваш, шановні ветерани, безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку коли-небудь знало людство.

Дякуємо Вам за перемогу!

Педагог-організатор Куртєва С.О.