Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 02:35

Батьківські збори «Збережемо здоров’я і життєрадісність першокласника в нових умовах навчання!» в 1 класі Кирничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Здоров`я дитини залежить від впливу цілого комплексу різнобічних факторів. Відомо, що перший рік навчання визначає деколи все подальше шкільне життя дитини. У цей період школяр під керівництвом дорослих здійснює надзвичайно важливі кроки в своєму розвитку. Багато чого на цьому шляху залежить від батьків першокласників.

Саме під девізом «Збережемо здоров’я і життєрадісність першокласника  в нових умовах навчання!» пройшли збори з елементами тренінгу для батьків учнів 1 класу.

На початку зборів було виявлено почуття та емоції батьків, що найбільше переповнюють за місяць навчання їх дітей. Дізнатися більше про складові готовності дитини до школи  допомогла ділова гра, де розглядались типові ситуації, які відповідали інтелектуальної, мотиваційної, вольової, комунікативної готовності. Після чого отримано інформацію про психологічні труднощі адаптації учнів 1 класу і результати дослідження практичним психологом школи готовності першокласників до навчання в школі. Тренінгова вправа «Роль батьків під час адаптації» зосередила увагу на конкретні дії батьків, ефективні методи виховання, підтримку під час адаптації. Кожен з батьків отримав пам’ятку.

Сподіваємось що зусиллями першого вчителя, практичного психолога, батьків найперші кроки, зроблені кожним малюком у шкільному світі, будуть для самої дитини радісними та впевненими!

Кирничанській ЗОШ І-ІІІ ступенів

К.К. Куртєва