Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 17:24

ЧОРНОБИЛЬ – ЧОРНЕ СОНЦЕ КВІТНЯ

Із кожним роком все менше і менше люди знають про Чорнобиль, менше він затребуваний. Напевно, і намагаються в потоці нинішніх подій рідше згадувати про нього. На класних годинах в 1-11 класах згадували про Чорнобиль, розповідали про наслідки і людей, які пройшли через це все, про їхні долі сьогодні. Було проведено такі заходи:

• Виховні години:

• «Сум і біль Чорнобиля», 1 клас (Приснак Ю.І.);

• «Той біль із часом не минає», 2 клас (Куртєва С.А.);

• «Пам’яті Чорнобиля», 3 клас (Пастир Г.С.);

• «Ми пам’ятаємо Вас, герої Чорнобиля», 4 клас (Єремія Г.В.);

• «Чорнобиль немає минулого», 5 клас (Дойчева Л.М.);

• «Пам’ять вчить нас жити», 6 клас (Габрик В.В.);

• «Гіркі уроки Чорнобиля», 7 клас (Габрик С.С.);

• «Чорнобильські дзвони», 8 клас (Каражекова М.П.);

• «Погляд у трагічне минуле», 9 клас (Іщенко Н.І.);

• Інтерактивний урок пам’яті «Чорнобиль – загублений світ», 10 клас (Дойчева Н.Ф.);

• Година спілкування «Чорнобильське лихо у пам’яті народній» (11 клас, Раділова О.Г.);

26 квітня 2018 року була проведена лінійка «Чорнобиль – чорне сонце квітня», приурочена до Дня ліквідації Чорнобильської трагедії.

На лінійці учні 8-10 класів згадали історичні дані трагічної події та вшанували людей, які героїчно воювали з атомом.

Бібліотекарем Івановою О.С. організована виставка, мета якої була можливість згадати історію аварії на Чорнобильській атомній станції, виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 367 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »