Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 12:22

Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять…

На сполох б’ють Чорнобильські дзвони,

Із сьогодення б’ють у майбуття.

Там темна хмарка сльози чорні ронить

На таке ж чорне, покалічене життя.

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки відчуватиме ще не одне наступне покоління. Пройшло 31 рік після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису.

В ході відзначення 31-ої річниці з дня Чорнобильської трагедії 26.04.2017 року у Кирничанській ЗОШ була проведена лінійка-реквієм «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять…». Учні старших класів: Бянова В., Кабак К., Каражекова О., Приснак М., Чіфліклій В., Раділова Д., Куртева А., Влас Е. згадали історичні дані трагічної події та вшанували людей,які героїчно воювали з атомом.

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто ризикуючи здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Хай стане мир міцнішим у сто крат,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль-попередження набат,

Його уроків людство не забуде.

Педагог-організатор Чіфліклій О.С.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 423 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0