Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 02:40

Човек без език, като дърво без корен

Моя родна реч, сякаш пее славея

Как чудно се залива е той!

Аз искам сама да запер

И волно да литна кат той!

21 лютого – День  рідної мови.. Це всесвітнє свято було засноване з метою сприяння багатому культурному та мовному різноманіттю.

17 лютого 2014 року в Кирничанській ЗОШ  розпочався тиждень рідної мови з лінійки «Човек без език, като дърво без корен» (відповідальний відповідальний Куртєва К.К., вчитель болгарської мови та літератури), на якій заступник директора з навчально-виховної роботи Пейчева П.П. оголосила план проведення заходів.

Учні школи розповили про значення мови в житті кожного, процитували вірші  та висловлювання відомих  українських, російських, болгарських поетів та письменників.

«Збереження багатомовності дає можливість зберегти не тільки унікальний погляд на нашу тисячолітню історію і культуру, але й виробити найбільш широкі підходи у сфері взаєморозуміння і людяності», - донесли до присутніх учні, одягнені в національні костюми, що і підкреслило багатонаціональність села.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 698 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »