Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 14:19

Декада безпеки життєдіяльності в Кирничанській ЗОШ

З метою розвитку вмінь правильно діяти у надзвичайних ситуаціях, виховання самодисципліни, організованості, впевненості у своїх силах в Кирничанській ЗОШ під гаслом «Запобігти, врятувати, допомогти!» пройшла декада безпеки життєдіяльності. Було проведено просвітницька робота серед учнів із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, а також заходи з популяризації культури безпеки життя. В початкових класах проведено тематичні класні години «Поведінка в небезпечних ситуаціях», в середніх та старших класах – узагальнюючи заняття, на яких учні повторювали теоретичний матеріал та відпрацьовували навички надання медичної допомоги тим, хто цього потребує.

В День Цивільного захисту було проведено відкрити заняття. В 2 класі учні знайомилися с обставинами, що призводять до виникнення небезпечних ситуацій, розгадували загадки та складали оповідання за малюнками (кл. Пастир Г.С.). В ігровій програмі «Пожежа-друг, пожежа-ворог» брали участь дві команди – учні 4 класу: «Вогник» розказувала про злий та добрий вогонь, «Вогнегасник» - про те, як треба діяти у запропонованих ситуаціях. В 5 класі проводилася гра-вікторина «Безпека на всі 100» (кл. кер. Габрик В.В.), в 7 класі – брейн-ринг «Безпечна поведінка в ситуаціях техногенного характеру» (кл. кер. Каражекова М.П.), в 9 класі – класна година «Завдання рятувальних служб та їхня робота» (кл. кер. Дойчева Н.Ф.), в 11 класі – урок захисту Вітчизни «Надзвичайні ситуації мирного часу та їхній вплив на безпеку життєдіяльності людини» (вч. Куртєв М.В.).

За сигналом «Увага всім!» була проведена евакуація всіх працівників школи та учнів, вона пройшла успішно, швидко та організовано. На спортивному майданчику тренувальні показові вправи виконували учні 10 і 11 класів. Члени санітарної ланки продемонстрували засоби надання першої долікарняної допомоги умовно потерпілим при пожежі (при опіках, при відкритих переломах, при кровотечах), а члени пожежної ланки провели показові практичні вправи по гасінню імітованого вогню.

Нехай знання правил дій у надзвичайних ситуаціях допомагають бути впевненими в себе і захистити життя кожної людини, але нехай таких ситуацій буде якнайменше, а було б добре, якщо їх зовсім не буде у всьому світі.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи