Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 10:05

Декада фізичної культури і спорту
Все, що має початок, має й своє завершення. Ось і на минулому тижні завершилася декада з фізичної культури і спорту в Кирничанській школі. Напружені були дні двох тижнів для учнів 5-11 класів. Цікаво було поділені команди в змаганнях з футболу та волейболу: не за класами, не за бажанням, а за територією мешкання учнів (верхній та ніжній краї села). В молодшій групі (5-7 класи) з футболу перемогла команда «Верхній край», в старшій групі (8-11 класи) перемогла команда «Ніжній край», з волейболу серед учнів 8-11 класів перемогла команда «Верхній край». Чемпіоном з шашок став учень 8 класу Кравченко Ігор, а з шахів – учень 5 класу Нейчев Іван. Добрі результати показали учні з легкої атлетики. Найкращі результати зі стрибків в довжину показали учні 11 класу Шевчук О. (І м.), Нейчев С. (ІІ м), Зіновєєв Д. (ІІІ м.). Найшвидше бігають Костов С. (10 кл., І м.), Доніч Ф. (8 кл.), Бевза Є. (10 кл.). Нормативи з підтягування виконали Костов С. (10 кл., І м.), Нейчев С. (11 кл., ІІ м.), Лопотан М. (10 кл., ІІІ м.). Найяскравішим було спортивне свято «Старти надій» для учнів 5-6 класів. Команди «Білочка» і «Зайчата» змагалися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочивали. За підсумками всіх конкурсів перемогли учні 6 класу.

Ми вважаємо, що кожен, хто був учасником або вболівальником спортивних заходів, отримав заряд бадьорості й зміцнів своє здоров’я. Дякуємо вчителям фізичної культури Чілібицькому Івану Петровичу і Каражековій Тетяні Іванівні за підготовку і організовано проведені заходи.

Бажаємо всім міцного здоров’я та добра!

Заступник директора
з навчально-виховної роботи