Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 21:56

День Цивільного захисту

27 квітня 2015 року в Кирничанській ЗОШ був проведений День Цивільного захисту.

Високу підготовленість показали невоєнізовані формування, готові діяти за ввідними - "Увага! Пожежа". О 13.15 у школі відбулася евакуація. Евакуація пройшла успішно.

Члени санітарної ланки продемонстрували надання першої долікарняної допомоги умовно потерпілим при пожежі (при опіках, при відкритих переломах).

Члени пожежної ланки провели показові практичні заняття по гасінню імітованої пожежі.

Упродовж дня педагогами проведені тематичні заходи з учнями:

- у 3 класі урок-презентація «Не играй со спичками» (кл.Куртєва С.І.)

- урок з основ здоров’я у 2 класі «Огонь – друг, огонь – враг» (кл.Приснак Ю.І.);

- інтерактивна гра «Захистимо світ від пожеж» у 7 класі (кл.кер. Дойчева Н.Ф.)

- уроки захисту Вітчизни в 10-11 класах «Средства индивидульной защиты» (вч.Куртєв М.В.)

- урок з основ здоров’я в 5 класі «Пожарная безопасность. Причины возникновения пожаров» (вч.Раділова О.Г.)

У шкільній бібліотеці організована виставка літератури «Запобігти, Врятувати. Допомогти!» (бібліотекар Іванова О.С.).

Вчителем основ здоров’я була оформлена виставка «Пожежна безпека» (вч.Раділова О.Г.).

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 451 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2015  »