Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 10:27

День козацтва та День захисника України в Кирничанській ЗОШ

14 жовтня в нашій державі відзначається День захисника України та українського козацтва. А ці два свята співпадають з релігійним святом Покрови Пресвятої Богородиці.

З цієї нагоди в Кирничанській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд заходів до Дня українського козацтва та Захисника держави протягом усього тижня.

З первачками була проведена вікторина «Ми – українці, нащадки козацького роду!» (Пастир Г.С.), класовод Єремія Г.В. з учнями 2 класу провела виховний захід «Ми – справжні козаки!», Приснак Ю.І. провела козацькі ігри та жарти з учнями 3 класу, Куртєва С.А, класовод 4 класу - урок мужності «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра»

Бібліотекар школи – Іванова О.С. – підготувала виставку книжок «Пресвята Богородиця – покровителька козаків».

10 жовтня педагог-організатор (Куртєва С.О.) провела урочисту лінійку для 1-11 класів «Слава героям України!», мета якої є формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. З учнями 5-6 класів переглянуто відеоролики «Козаки. Історія козацтва»

Свої мистецькі вміння продемонстрували учні 5 – 7 класів, які взяли участь у конкурсі малюнків «Ми за мир на нашій землі!», яку підготувала вчитель ОТМ Чимшир Є.І. Вражало розмаїття тематики та техніка виконання робіт школярів.

Серед школярів 5-11 класів було проведено такі заходи:

• Виховна година «Слава героям!», 5 кл. (Раділова О.Г.),
  • Квест «Козацька слава», 6 кл. (Куртєва К.К.),
  • Виховна година «Україна мати – вмій її захищати!», 7 кл. (Дойчева Л.М.),
  • Змагання «Свято мужності та відваги», 8 кл. (Габрик В.В.),
  • Виховна година «Ми роду козацького діти», 9 кл. (Габрик С.С.),
  • Виховна година «Козацькому роду - нема переводу», 10 кл (Каражекова М.П.),
  • Виховна година «Українське козацтво – міфи та реалії», 11 кл. (Іщенко Н.І)

Усі заходи, що проходили протягом тижня в нашій школі, торкнулися кожного, не залишили байдужим жодного учня. Патріотів потрібно плекати змалку. Саме патріотичне виховання є пріоритетним у вихованні особистості. Недаремно Сенека сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що своя».

Переглядів: 210 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: