Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 11:46

День толерантності в Кирничанській ЗОШ

«Будь завжди нестримним вільнодумцем,

Свої мрії пензлем намалюй.

Освіти життя яскравим сонцем,

Толерантний Всесвіт побудуй.»

16 листопада 2018 року, як і всі люди в усьому світі, учні Кирничанської ЗОШ визначали День толерантності. Учні молодших класів були ознайомлені з поняттям «терпимість» та рисами толерантної людини. Кожен з класів продемонстрував статую толерантності: «Квітка дружби», «Щедре серце» «Дружні обійми», «Проминці щастя». Розвивальний захід у формі круглого стола «Толерантність у сучасному світі» для учнів середніх класів виховувало почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, сприяти розвитку в учнів самосвідомості, яке допомагає підліткам побачити себе та інших такими, які вони є насправді, розвивати терпимість до відмінностей між людьми. Учні старшої ланку впродовж дня передавали один одному по черзі «Чарівну квітку» разом із незвичайними, приємними компліментами, які акцентували увагу на неповторність особистості, дарували гарний настрій та підвищували самооцінку учнів.

Практичний психолог Куртєва К.К.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 253 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »