Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 05:05

День толерантності в Кирничанській ЗОШ

16 листопада 2020 року учні Кирничанської ЗОШ, як і жителі багатьох країн, відзначають Міжнародний день толерантності або День терпимості.

В цей день учні школи мали змогу ознайомитись із презентацією «Толерантність -  прояв терпимості», переглянути та обговорити анімаційні фільми «Подарунок», «Казка про добро», «Вони просто інші».

Учні 7 класу створили  відео проект «Ми різні, але рівні», використав власні фото та пісню «Різні,рівні» ( виконавці: Alina Pash, Сергій Бабкін, Constantine, LATEXFAUNA, YUKO, Gurt [O], KRUTЬ) .

Проведено опитування учнів школи «Чи вважаєш себе толерантною людиною?Чому?». Найцікавіші відповіді увійшли в відеоролік «Будь толерантним! Приєднуйся до нас!».

Увесь матеріал розміщено  на сторінці  Facebook в групах «Молодіжна агітбригада «Життя», «Сторінки шкільного життя Кирничанської ЗОШ» та у Viber  учнівських, батьківських групах школи.

Практичий психолог

Катерина Костянтинівна Куртєва

Проект "Ми різні, але рівні!"

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 151 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2020  »