Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 08:14

День української мови

9 листопада в нашій державі святкується День української писемності. Не обминуло це свято і нашу школу.

8 листопада 2013 року на святковій лінійці учні розповіли про роль слова в житті кожної людини. Згадали про діяльність засновників слов’янської азбуки братів Кирила та Мефодія, про літературні пам’ятки, про безцінні твори Г.Сковороди, І.Вишенського, І.Котляревського, Т.Шевченка, Л.Українки, І.Франка.

А головне, не забули про Нестора-літописця. Адже, українська земля народила сина, який прагнув зберегти національну пам'ять.

Учні «прогорнули» декілька сторінок «Скорботного календаря української мови», послухали пісню «Мова єднання» у виконанні учениці 5 класу Куртєвої Анастасії.

Закінчилася лінійка зверненням дівчат з Молитвою до Мови.

У цей день пройшов І етап (шкільний) ХІУ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. А також урочисто відкрито І етап конкурсів:  ІУ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім..Т.Шевченка,  ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література».

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 407 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2013  »