Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 01:50

Дистанційний семінар з болгарської мови та літератури

В Кирничанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 17 січня 2017 року відбувся дистанційний семінар з болгарської мови та літератури «Використання інтерактивних форм, методів навчання на уроках болгарської мови та літератури з метою формування комунікативних компетенцій учнів». У рамках семінару вчителем болгарської мови та літератури Катериною Костянтинівною Куртєвою проведен урок з болгарської літератури «Чинтулові твори - революційний гімн Відродження» з учнями 10 класу. Для досягнення мети уроку доречними були інтерактивні вправи «Портрет», «Питання-відповідь», «Сніжний ком», «Незакінчене речення», «Кросворд» , що сприяло розвитку комунікативних навичок учнів. На уроці старшокласники демонстрували вміння створювати презентацію, виразно читати та аналізувати ліричний твір. Учні висловлювали власну думку, своє відношення до творчості поета на літературній болгарській мові.

Вчителям болгарської мови та літератури району було представлено матеріали семінару для подальшого використання в свої роботі.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 311 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »