Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 00:00

Виставка природоохоронної акції «Ялинка»
З метою активізації природоохоронної роботи, виховання учнівської молоді через пізнання народних ремесел та для створення святкового настрою в Кирничанській ЗОШ у грудні 2016 року була проведена виставка природоохоронної акції «Ялинка» в рамках Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція», «Новорічний сувенір».
У виставці взяли участь вихованці гуртків «Народна творчість» (кер.Чимшир Є.І.) та «Образотворче мистецтво» (кер.Чіфліклій О.С.). Роботи вражають майстерністю, різноманітністю та яскравістю. Виконані роботи у різних техніках і стилях, такі як: стилізована ялинка, новорічний букет, різдвяний вінок, новорічна картина, святковий подарунок, декоративні предмети вжитку.
За перемогу в шкільному турі грамотами були нагороджені:
Дойчева Катерина (10 клас)
Чіфліклій Валерія (10 клас)
Каражеков Денис (4 клас)
Чіфліклій Аліна (3 клас)
Приснак Тетяна (3 клас)
Раділов Андрій (3 клас)
Раділова Анастасія (3 клас).
Кращі учнівські роботи було направлено для участі в районному етапі Акції.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 398 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »