Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 02:50

ДОПОМОГА ПЕРШОКЛАСНИКАМ УСПІШНО АДАПТУВАТИСЯ ДО НАВЧАННЯ В ШКОЛІ

Для того щоб процес адаптації успішно пройшов як для дітей так і для батьків та класного керівника у ІІ декади вересня практичним психологом К.К.Куртєвою було проведено психологічне обстеження, з метою виявлення дітей, яким необхідна допомога; вивчення трьох основних аспектів: емоційно-вольової готовності до навчання в школі, мотиваційної та розумової (інтелектуальної) за допомогою комплексу завдань методики Н.М.Стадненко, Т.Д.Ілляшенко, А.Г.Обухівської та проективної методики “Школа звірів” С.Панченко. Після чого проведено консультації з класоводом С.А.Мінковою щодо індивідуальних особливостей та проблем, які були виявленні під час дослідження готовності до шкільного навчання; наданні рекомендацій  «Навчання ліворуких дітей»,«Труднощі навчання і виховання першокласників та шляхи їх подолання». Батьки отримали інформацію про вікові особливості першокласників, шляхи їх психологічної підтримки. Оформленні пам’ятки - рекомендації « Анатомно - фізичні особливості дітей  6-7 річного віку»,«Успіхи першокласників залежать від батьків», «Принципи відношень батьків з дітьми», «Золоті правила щодо режиму дня»,«Правила виконання домашніх завдань».

Із сформованою корекційно-розвивальною групою учнів 1 класу протягом жовтня - грудня будуть проведені заняття  на розвиток пізнавальних процесів.

КирничанськоЇ ЗОШ І-ІІІ ступенів

Куртєва Катерина Костянтинівна