Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.04.2024, 05:59

ДЗВОНИК ЧАРОДІЙНИЙ СЕРЦЕ ВЕСЕЛИТЬ

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори - день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією у Кирничанській ЗОШ зустрічати Перше вересня - початок нового навчального року - як велике свято.

День Знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття осяйної дороги - дороги до знань, до нових звершень. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

З самого ранку вулиці села заполонили усміхнені діти з великими букетами осінніх айстр.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів - першокласників. Цього року переступили поріг нашої школи 17 допитливих і непосюдичих дітлахів, які ще донедавна були дошколятами.

В руках букети і кольорові кульки. У очах страх і цікавість. А повела їх у Країну Знань перша вчителька Ю.І.Приснак - талановита, творча, невтомна чарівниця дитячого настрою і святкових розваг.

Приємним сюрпризом для первачків стали подарунки від найстарших учнів-випускників.

Хвилювалися й випускники, адже цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником ,бо через рік розлетяться, мов пташенята по білому світу.

Директор школи Н.В.Зіновєєва привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.

На шкільне свято завітав й Голова сільської ради М.В.Куртєв, який привітав дітей і вчителів зі святом і побажав міцного здоров’я, активних трудових буднів.

Багато теплих і щирих слів було сказано від вихователя дитячого садочку Д.Г.Тасмали та батьків першокласниківТ.О.Дащенко.

Гарного настрою усім присутнім додали казкові друзі - Д.Дойчев та М. Сібоглов (учні 5 класу), пісня у виконанні Т.Приснак та танцювальна композиція «Перлина-Україна»(кер.А.Д.Гєнова).

Пролунав символічний «перший дзвоник», у черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою,щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Успіхів у навчанні, бадьорого настрою, міцного здоров’я!

Найсвітліша дорога в світі -

Це дорога до знань,до школи.

Пам’ятайте це, любі діти,

Не забудьте цього ніколи.

О.С.Чіфліклій, педагог-організатор

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 362 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0