Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 05:40

КИРНИЧАНСЬКІ УЧНІ ЗАЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОЕКТУ ОНЛАЙН ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

З метою покращення показників ЗНО в Одеському регіоні стартував проект голови обласної державної адміністрації «Онлайн підготовка до ЗНО», що є безкоштовним для кожного випускника області. 10 квітня 2017 року в Кирничанській школі для випускників та батьків було проведено інструктаж по роботі з порталом по онлайн підготовці до ЗНО.

Класний керівник Дойчева Л.М. прочитала звернення голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова до випускників шкіл Одеської області. Заступник директора з навчально-виховної роботи Пейчева П.П. розповіла про те, що цей проект допоможе підтягнути прогалини у навчанні, систематизувати знання та належним чином підготуватися до тестів ЗНО. Учитель інформатики Дойчева Д.П. познайомила учнів з тим, як працює цій курс, продемонструвала процедуру входу на курси Освіта-Онлайн та Едугет. Учні зареєструвалися на курс Освіта-Онлайн та виконали перше домашнє завдання з української мови.

Побажаємо учням найкращих успіхів при складанні ЗНО.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 352 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2017  »