Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 23:38

Класна година «Справжня людина. Яка вона?»

Хочеш Людиною справжньою стати,

Наші закони навчись поважати,

Навчись їх виконувати завжди і всюди,

Тоді і тебе поважатимуть люди!

26 травня 2016 року класний керівник Каражекова Марія Петрівна провела з учнями 6 класу виховну годину «Справжня людина. Яка вона?», присвячену 20-ої річниці Конституції України. Основна мета заходу: докладно познайомити своїх вихованців із основними документами, в яких іде мова про права та обов’язки дітей, школярів і їхніх батьків.

Учитель розказала про довгий і тернистий шлях створення Основного Закону держави та акцентувала увагу на тому, що ще складнішим і нелегким є шлях його утворення у житті. Учні зачитували основні статті розділу Конституції «Права, свободи й обов’язки людини і громадянина» (51,52), Закону «Про освіту» (51,52,59) та основні положення Конвенції про права дитини, які безпосередньо стосуються дітей та їх батьків. Вони виказували, як їх розуміють, за допомогою вчителя вчилися обґрунтовувати свої думки. Було проведено репортаж-опитування, і учні зробили такі підсумки: державні документи збігаються і визначають, що всім дітям надані рівні права незалежно від раси, національності, кольору шкіри, статі, релігії, етнічного чи соціального походження, майнового стану, стану здоров’я, незалежно від їх батьків і законних опікунів; хоча діти мають певні гарантовані права, але не треба ні у якому разі ніколи забувати про обов’язки доньки, сина, учня, людини; і не тільки Конституція, але в першу чергу совість зобов’язує всіх завжди залишатися людиною, зберігати сім’ю, добрі традиції для того, щоб залишити по собі добрий слід на землі.

Наприкінці вчитель виказав сподівання у тому, що учні не будуть просто пасивними споглядачами в нашій державі, бо вони вже повноправні громадяни цієї держави, яку їм у недалекому майбутньому будувати, в якій жити і творити. І можливо хтось із теперішніх шестикласників запише рядок, статтю, або буде спів укладачем державних документів, направлених на поліпшення життя своїх громадян.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 398 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2016  »