Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 22:49

Лінійка-реквієм до Чорнобильської трагедії

« За днями дні минуть повільно рік.

За днями дні - і другого немає.

Нехай же лихо наше проминає

І в світі не повториться вовік…»

В Кирничанській ЗОШ 26 квітня була проведена лінійка-реквієм «Чорнобиль - чорний біль нашої землі». Учні нагадали про те, що минуть роки й десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилюватиме людей, - і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від скривдженої землі. Проблеми Чорнобиля – це біль України.

У ту страшну ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о 1 годині над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції несподівано розірвало нічну тишу велетенське полум’я.

Чорнобильська трагедія. Це повість, що зіткана із правди, скорботи, мужності людей, зібраних у зоні неприборканої стихії. Покинуті пусті будинки, рудий, помираючий ліс, четвертий енергоблок АЕС, оплетений сріблястим смертоносним димом…- все тут сприймається як докір нашій безвідповідальності. Як застереження світу, що крокує в грізне атомне століття.

Б’ють тривожним набатом дзвони Чорнобиля… Вони нагадують: Пам’ятайте! Хай не повториться! Хай земля зацвітає навесні пишним буйством кольорів, хай пнуться до сонця трави, хай повертаються з чужини журавлі, несучи на крилах радість зустрічі з рідною землею. Хай кожен новий день сповнює ваші серця миром, спокоєм, радістю. Вічна слава і пам'ять вам, наші рятівники, низький уклін від урятованого народу. Хай пам'ять про них буде вічна! Пам’ятаймо!

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 223 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: