Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 18:54

На крилах любові ...

Любовь всего превыше на земле!

Пусть будет вам любовь великим небом.

Живой водой, насущным хлебом,

Весны призывом, теплым ветром,

Всем самым лучшим, самым светлым!

Люди всього світу 14 лютого відзначають День святого Валентина (День всіх закоханих). Вважається, що це свято відзначають уже понад 16 століть. Коріння Дня закоханих йдуть ще в язичницьку культуру, оскільки древні також відзначали свято всіх закоханих на честь богині любові.

Сучасне свято нерозривно пов'язане з ім'ям святого Валентина, якого прийнято вважати покровителем усіх закоханих. Історія свідчить, що християнський священик Валентин приблизно в 269 році таємно благословляв шлюби римських легіонерів з їх коханими, незважаючи на те, що імператор заборонив своїм солдатам одружуватися, вважаючи, що це заважає їм думати про війну. Крім того, священик Валентин, справжній подвиг якого став приводом для появи Дня святого Валентина (Дня всіх закоханих), завжди намагався помирити закоханих, він допомагав їм писати любовні листи і давав поради легіонерам щодо того, як краще зізнатися в коханні їх дамам серця.

Дізнавшись про відчайдушні вчинки Валентина, імператор засудив його до страти. Перед смертю священик написав лист для дочки тюремника, в яку сам був закоханий. Цей лист дівчина прочитала вже після страти Валентина. Після цього церква канонізувала священика, а в 496 році Папа Римський Геласіус оголосив 14 лютого Днем святого  Валентина.

13 лютого 2014 року святково прикрашений зал зібрав учнів 8-11 класів Кирничанської ЗОШ на святкову програму « На крилах любові ...»

Під гучні оплески вітали учасників конкурсу:

Куртєва Д. ( 8 кл.) та Ніколаєву О. ( 8 кл.)

Нейчева Б. ( 8 кл.) та Дойчева М. ( 8 кл.)

Чумак М. ( 8 кл.) та Нейчева В. ( 10 кл.)

Чілібіцьку К. ( 9 кл.) та Раділова І . ( 11 кл.)

Ніколаєву О. ( 10 кл.) та Нейчева Г. ( 10 кл.)

Цікаво пройшли конкурси « Кохання з першого погляду» або «Як ми знаємо один одного» , «Освідчення в коханні», «Найбільш романтичний танець» , « Дотик» , «Взаєморозуміння » , «Справжній чоловік » , « Солодке серце » , «Солодкий мандарин ».

Порадували глядачів Нейчев С. , Плахтій К. , Дойчева М. , які виконали чудові пісні .

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 493 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »