Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 17:05

НАЗАВЖДИ В ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів. З цією метою в Кирничанській ЗОШ відбулися ряд заходів.

Для учнів 6 та 8 класах педагогом-організатором Чіфліклій О.С. було організовано перегляд фільмів-хронік про колишніх в’язнів нацизму.

Для учнів 9 класу вчитель історії Раділова О.Г. провела конференцію «В’язні фашистських таборів».

В шкільній бібліотеці була організована тематична книжкова ілюстрована виставка фотодокументів на тему «У нашій пам’яті вони назавжди залишилися…». Бібліотекар Іванова О.С. розповіла учням про те, що цього дня Україна разом із усім світом низько вклоняється людям, що пройшли через фашистське пекло.

У Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів давайте згадаємо усіх, хто був за колючим дротом гітлерівських катівень, хто навіки залишився там – у безіменних могилах чи печах крематоріїв, і тих, хто вижив усім смертям на зло.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 290 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2018  »