Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 04:50

Небесна сотня

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
   В Кирничанській ЗОШ 20 лютого 2020 р. з метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні протягом місяця було заплановано та проведено ряд виховних заходів: виховні години, уроки пам'яті, перегляд відеоматеріалів, круглий стіл, книжкова виставка і на завершення загальношкільна урочиста лінійка під гаслом " Сотня крилатих героїв у небо полетіла". Герої не вмирають".   Протягом тижня в Кирничанській ЗОШ проходила виставка малюнків "Вічна пам'ять героям Небесної Сотні" для учнів 5-7 класів (вчитель ОТМ Чимшир Є.І)

Переглядів: 190 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: