Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 07:11

Новорічні свята

Традиційно 24 та 25 грудня 2016 року в Кирничанській ЗОШ пройшли Новорічні свята. Чудовий новорічний зал, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічній настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.

Учні 1-4-х класів завітали на Новорічній карнавал. Казкові герої, загадкові пригоди, цікаві костюми – все змішалося в новорічному хороводі.

Учні 5-7-х класів брали участь в Новорічній виставі «Як Півень з Мавпою місце ділили». Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх, роздавали подарунки, проводили різноманітні конкурси.

Для учнів 8-11-х класів пройшов «Міжнародний Саміт Дідів Морозів». На вечір прибували гості з різних країн, знайомили учасників вечора зі своїми новорічними традиціями та розвагами. Вечірній новорічний зал, танці поселило в серцях старшокласників незабутні враження та щасливі надії на наступний Новий рік.

Особлива подяка висловлюється депутату обласної ради Стояновій Аллі Андріївні за солодкі подарунки!

Дякуємо учням, батькам та класним керівникам за допомогу в проведенні свят. Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 411 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »