Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 03:24

Конкурс «Нумо, дівчата!» для учнів 5-7 класів

Прийшов березень, початок весни, місяць першого тепла, доброго сонця, приніс один із самих радісних свят - день 8 Березня. Це свято є символом всього найкращого, що є у житті -сердечності, доброти, радості. Всі ці якості продемонстрували дівчата 5-7 класів нашої школи, змагаючись у конкурсі «Нумо, дівчата!».

Конкурс проходив у дружній та доброзичливій обстановці. Хтось був сильніший в інтелектуальній частині,а хтось показав креатив у творчій . Журі присудило перемогу команді 7 класу «Веселі дівчата». ІІ місце посіла команда «Маленькі феї» (5 клас), а ІІІ місто здобула команда « Веселі бджілки»(6 клас). Команди були нагороджені грамотами.

Свято пройшло весело і цікаво. Діти залишилися задоволені.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 380 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »