Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.09.2019, 23:17

Головна » 2014 » Лютий » 28 » Нумо, хлопці!
Нумо, хлопці!

21 лютого 2014 року в спортзалі Кирничанської ЗОШ відбувся конкурс «Нумо, хлопці!», присвячений Дню Захисника Вітчизни з метою виховання почуття патріотизму, поваги до захисників Батьківщини, готовності до виконання громадського обов'язку - захисту Вітчизни, сприяння розвитку фізичних якостей школярів, виховання моральних, естетичних, етичних якостей, створення міцного шкільного колективу. У змаганнях взяли участь юнаки 8-11 класів.

Під час першого конкурсу команди повинні були продемонструвати стройову підготовку, оголосити назву, девіз команди, виконати стройову пісню.

Другим етапом стала вікторина , під час якої учні повинні були продемонструвати знання різних видів озброєння, гетьманів України, козацьких клейнодів, а також кмітливість вчасно вирішення логічних завдань.

Наступний конкурс - одягання військової форми і протигаза на час, повеселив не тільки учасників, а й уболівальників, так як форма була на 4 розміри більше.

У змаганнях брали участь і дівчатка, які повинні були продемонструвати рівень медико-санітарної підготовки, налагоджуючи пов'язку на голову учасників.

У наступних конкурсах «Віджимання», «Перенеси пораненого товариша» , команди продемонстрували силу і спритність.

Ну, а завершилися змагання перетягуванням канату, в якому взяли участь, як команди, так і вболівальники.

У проміжках між конкурсами радували своїм співом Нейчев Сергій і Дойчева Марія.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

- І місце команда «Убойная сила» (11 клас , кл.кер. Дойчева Л.М.)

- ІІ місце - «Молодёжь» (9 клас , кл.кер. Дащенко В.М.)

- ІІІ місце поділили команди «Атас» (10 клас, кл.кер. Куртєва С.О.) і «Молния» ( 8 клас, кл.кер. Чілібіцька Ж.В. ) .

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 281 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2014  »