Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 11:20

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ШКОЛІ

З 7 по 11 вересня 2015 року  в Кирничанській ЗОШ пройшов Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізкультури та спорту (відповідальний - вчитель фізичної культури Чілібицький І.П.).

Різні змагання, конкурси, естафети, веселі старти, олімпійські уроки – все це у дні святкування чекало на учнів школи.

7 вересня пройшли змаганнях із шашок та шахів, в яких прийняли участь 25 учнів 4-11 класів. У змаганнях з шашок І місце зайняв Ніколаєв В’ячеслав, учень 6 класу, ІІ місце – Кравченко Ігор, учень 6 класу, ІІІ місце – Тончев Євген, учень 5 класу. У змаганнях з шахів І місце зайняв Нейчев Сергій , учень 11 класу, ІІ місце – Сирбов Степан, учень 11 класу,  ІІІ місце –Чілібіцька Крістіна, учениця 11 класу.

8  та 9 вересня відбулися змагання з футболу, в яких прийняли участь 56 учнів. І місце серед учнів 4-6 класів посів 6 клас, ІІ місце – 5 клас, ІІІ місце – 4 клас. Серед учнів 7-11 класів - І місце – 11 клас, ІІ місце – 8 клас, ІІІ місце – 10 клас.

У змаганнях «Старти надій», що пройшли 10 вересня, покликали на сільський стадіон учнів 2-4 класів. Тут відбулася справжня завзята боротьба:

- передача м’яча (І місце – 3 клас, ІІ місце – 4 клас, ІІІ місце – 2 клас);

•  «Хто швидше» (І місце серед хлопчиків – Раділов Андрій (4 клас), ІІ місце – Дойчев Дмитро (3 клас), ІІІ місце Вельчев Іван (2 клас);

(І місце серед дівчат – Гаврилюк Олена(4 клас), ІІ місце – Чіфліклій Аліна (2 клас), ІІІ місце Сирбова Д (3 клас);

•  естафета «Посади картоплю» (І місце – 3 клас, ІІ місце – 4 клас, ІІІ місце – 2 клас);
  •  перетягування канату (І місце – 4 клас, ІІ місце – 3 клас, ІІІ місце – 2 клас);
  •  «У кого найдовша мотузка» (І місце – 3 клас, ІІ місце – 2 клас, ІІІ місце – 4 клас);

У цих змаганнях переможцями стали:

• І місце  -  3 клас (класний керівник Приснак Ю.І.);
  • ІІ місце -  4 клас (класний керівник Габрик В.В.);
  • ІІІ місце  - 2 клас (класний керівник Куртєва К.К,).
  • " />

11 вересня відбулися змагання з волейболу серед учнів 8-11 класів. Чемпіоном став 11 клас.

У змагання з настильного тенісу перемогу одержав Сирбов Степан, учень 11 класу.

Веселими і задоволеними залишилися всі учні й вчителі. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 455 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »