Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 04:16

Із саду й городу!

Тут смачні солодощі

Й гарні поробки!

У ці прекрасні осінні дні в Кирничанській ЗОШ традиційно відбулася виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі» .

Усі естетично прикрашені ярмаркові столи були заповнені дарами осені: спілими яблуками, грушами, виноградом, овочами.  З різних куточків розносився аромат свіжої домашньої випічки.

Учні 2-11 класів проявили чудеса фантазії, підготувавши зі своїми класними керівниками, батьками та колективами гуртків «Народна творчість» (керівник Чимшир Є.І.), «Веселка» (керівник Чіфліклій О.С.) творіння людських рук та розуму.

Учнями гуртка «Юний еколог» (кер. Каражекова М.П.) були представлені практичні природоохоронні роботи.

Дякуємо усім учням, батькам, вчителям за участь та підтримку у проведенні цього заходу.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 418 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2016  »