Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.09.2019, 23:23

Головна » 2017 » Жовтень » 11 » ОСІННІЙ ЯРМАРОК «ЩЕДРІСТЬ РІДНОЇ ЗЕМЛІ»
ОСІННІЙ ЯРМАРОК «ЩЕДРІСТЬ РІДНОЇ ЗЕМЛІ»

Яскравою і незабутньою подією в нашій школі стала еколого-натуралістична виставка «Щедрість рідної землі», яка пройшла 4 жовтня 2017 року.

Прийшла осінь, яка подарувала нам багато прекрасного: різнокольорові листя, квіти, шишки, жолуді, фрукти, овочі. І з усього цього наші учні зробили прекрасні осінні вироби, ікебани. Виробів було дуже багато, від них неможливо було відірвати очей. Композиції, виконані дітьми, були по-своєму унікальні. Кожна немов жила своїм життям, уявляючи себе у всій своїй красі. Букети, кошики, будиночки, квіткові композиції, картини з насіння, черепашок, каменів - це лише мала частина багатої фантазії учнів.

І не обійшовся ярмарок без смакоти і солодощів. Аромати свіжої випічки розносилися по всій школі.

У конкурсі взяли участь не тільки діти, а й і батьки з великим ентузіазмом підхопили ідею створення природних «шедеврів».

Така форма роботи допомагає успішно вирішувати цілий ряд освітньо-виховних завдань: залучати школярів до культурно-естетичних цінностей, спонукати до творчої діяльності, виховувати любов до рідного краю; сприяти збагаченню уявлень про світ природи, розвивати пізнавальні інтереси.

Членами журі були обрані кращі роботи, які буде представлено на районній виставці «Щедрість рідної землі».

За участь у виставці дякуємо дітям, батькам, класним керівникам, керівникам гуртків «Народна творчість» (Чимшир Є.І.) та «Образотворче мистецтво» (Чіфліклій О.С.), вчителю трудового навчання (Іщенко Н.І.).

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 120 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »