Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.04.2024, 06:00

Останній дзвоник
24 травня в Кирничанській ЗОШ відбулася святкова урочиста лінійка «Весело всміхається травень, бо скінчилась навчання пора!»
В цей радісно-тривожний день зібралася уся шкільна родина. Сьогодні святкували всі: первачки, які успішно опанували свою першу книгу  Буквар; випускники початкової школи, які не менш успішно склали свій перший дорослий іспит. Та найбільш хвилюючим було свято для наших дорогих випускників - учнів 9 та 11 класів. Усіх присутніх привітала із закінченням навчального року директор школи Зіновєєва Н.В., побажала всім гарного настрою, веселих літніх канікул, міцного здоров’я, побажала випускникам знайти свій шлях в житті Із привітальним словом звернувся до всіх голова сільської ради Куртєв М.В Привітали випускників первачки, подарували сувеніри та чарівний горщик, до якого поклали пшеницю, квасолю, щоб була щасливою доля. Завітав на свято й циганський табір (учні 10 класу), віщували майбутню долю випускникам. З хвилюючою промовою звернулася до випускників 11 класу їхня класна мама Дойчева Н.Ф. Найбільш урочистим був день не тільки для наших випускників, а й для їхніх батьків. Адже це вони пройшли з ними слід у слід сімнадцять років життя. Ось і говорять свої останні слова на шкільному подвір’ї випускники. Лунає дзвоник… Останній Дзвоник… Скільки в ньому спогадів і мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі! Для одних цей день - початок веселих канікул, а для інших - бентежна мить... Чим ближче день випуску, день розлуки з друзями, з учителями, з рідною школою, тим схвильованіше, відвертіше звучать у висловах дев’ятикласників та одинадцятикласників відчуття великої подяки самій світлій і радісній порі, яка зветься «шкільні роки».

Переглядів: 315 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: