Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 08:16

Останній дзвоник в школі

День пройшов до нас барвистий ,

Не простий – святковий день.

Довгожданий, урочистий,

З сонця зітканий , з пісень.

27 травня 2016 року відбулося традиційне свято «Останній дзвоник» для учнів Кирничанської ЗОШ. З самого ранку учні нашої школи з букетами весняних квітів поспішали на свято. Раділи усі – діти, учителі, батьки, адже закінчився черговий рік навчання, здебільшого позаду шкільні турботи і переживання, а попереду прекрасна пора відпочинку і літніх розваг.

Директор школи Зіновєєва Н.В. вручила грамоти учням за особливі досягнення у навчанні, за активну та спортивну участь в суспільному житті школи.

Пролунав насправді останній дзвоник для 13 випускників, яких чекає перша сходинка у доросле життя. Привітати їх прийшли Голова районної ради Антонюк В.П., Голова сільської ради Куртєв М.В., учителі, батьки побажали їм знайти свою дорогу у житті, сміливо подолати труднощі, впевнено йти до своїх мрій.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 401 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »