Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 19:34

Перший етап роботи практичного психолога школи Куртєвої Катерини Костянтинівни із майбутніми першокласниками

Відкриті і цікаві, безпосередні і щирі діти старшої групи дитячого садка "Журавлик" активно приймали участь у розвивальному занятті "Я вже вмію" та із задоволенням виконували діагностичні вправи. Радує те, що діти змотивовані, психологічно готові до навчання в школі.

Батьки дізнались про  особливості розвитку дітей 6-го віку, про те, що означає бути готовими до навчання в школі та суть кожного виду готовності. Також, отримали корисну пам'ятку "Що має знати майбутній першокласник".

Класний керівник, на якого ляже величезна відповідальність навчити  дітей вчитися та комфортно почуватися в НУШ , отримав від психолога інформацію про результати роботи із дітьми, про особливості їх особистості. Це допоможе при плануванні роботи із майбутніми першокласниками.

Ще три місяця до 1 вересня. За цей період дітки  подорослішають і гордо носитимуть  статус "Учень".

Бажаємо міцного здоров'я і незгасного прагнення до знань!!!

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 119 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2021  »