Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 16:48

Поетичний вернісаж у 8 класі "До тебе, Україно, струна моя перша озветься"

Знаковою подією лютого 2021 року є відзначення 150-ї річниці від Дня народження видатної постаті в українській культурі - Лесі Українки. Це ніжне і дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. Псевдонім Лариси Петрівни Косач - Квітки твердо і назавжди зафіксований у пам’яті кожного українця, і не тільки українця. Гордий дзвін її імені - в серцях мільйонів людей, бо її  творчість зіткана з різних мотивів світової культури.

"До тебе, Україно, струна моя перша озветься" -  під такою назвою пройшов поетичний вернісаж у 8 класі (Дойчева Л.М., класний керівник, вчитель української мови та літератури). Восьмикласникам була представлена презентація з життєпису Лесі Українки, цікава розповідь класного керівника зі сторінок особистого життя поетеси. Учні декламували промовисті рядки неперевершених творів митця, розповідали про її вагомий внесок у світову культуру. Леся Українка одяглася у нетління, а її переможний дух і християнська душа поглинули смерть.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 144 | Додав: ніна | Рейтинг: 4.0/1

«  Лютий 2021  »