Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 16:51

Позакласний захід "Подорож до міста А-Б" (Азбука безпеки)

У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» в школі був проведений позакласний захід з учнями 3-4 класів «Подорож до міста А-Б» (Азбука безпеки)

Перед початком мандрівки учні повторили правила безпеки на дорозі, в транспорті. Промовляючи чарівні слова, діти відправились в казкову мандрівку. А транспортні засоби були незвичайними. Відгадуючи загадки, учні отримували транспортний засіб для пересування: (намальований на папері) пічка Ємелі, велосипед Кота Леопольда, карета Попелюшки, ступа Баби-Яги, віз Бременських музикантів, кулька з комариками, короб ведмедя.

Першим випробуванням було завдання відповісти на запитання «Дозволено» чи «Заборонено» за допомогою сигнальних карток. Всі безпомилково впорались із цією вправою.

Потім діти знайомились з містом і дізнавалися, хто ж у ньому живе. Виявилось, що там є мер, а звати його «Світлофор-Світлофорович» (Раділов А., 5 кл.) та його помічниці-сестриці (Раділова А., Приснак Т, Чифліклій О., учениці 5 кл.). Світлофор розповів про походження назви «світлофор», а також про першу появу у світі, а його помічниці розкрили значення кольорів світлофора.

Другим випробуванням була гра «Увага», де діти виявили свою кмітливість та спостережливість. А допомагали її провести Світлофор та його помічниці-сестриці. Всі отримали позитивні емоції.

Наступним випробуванням було вивчення знаків за групами: «Попереджаючі», «Забороняючі», «Знаки етикету». Діти отримали завдання, а потім свої відповіді презентували біля дошки.

І на останок – гра «Знайди порушника» та виконання тестових завдань. Учні із задоволенням прослухали інформацію про правила дорожнього руху, повторили відомості про світлофор та його сигнали.

Промовивши чарівні слова, учні заплющили очі і знову опинилися у класі. Подорож закінчилась. Настрій у всіх був чудовим.

Педагог-організатор Куртєва С.О

.