Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 02:23

Пришкільний табір "Веселка"

Літо - це чудова пора року. У дітей Кирничанської ЗОШ з'явилась прекрасна нагода відчути і побачити літо, не пропустити зустріч з ним. Допоможе їм у цьому - наш оздоровчий пришкільний табір «Веселка». Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Це радість відкриття і пізнання. Ви знаходите нових друзів, відкриваєте новий етап літніх канікул – це відпочинок у пришкільному таборі.

Дорогі дітки, щиро вітаємо Вас із початком відпочинку у таборі «Веселка» Туті ви будете змагатись, відпочивати від уроків, співати і танцювати, ліпити і малювати, подорожувати, спілкуватись з друзями, займатися спортом!

Переглядів: 286 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: