Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 20:38

Проведення акції « 16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. В Кирничанській школі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Метою акції було привернути увагу учнів, батьків, працівників школи до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

І. Бібліотекарем школи Івановою О.С. організовано і проведено конкурс малюнків «Моє щасливе дитинство» серед учнів 1-4 класів.

ІІ. Педагогом-організатором Куртєвою С.О. та лідерами шкільного самоврядування підготовлено стінгазету «16 днів проти насильства» з рубриками «Насильству немає виправдання», «Кібербулінг або інтернет-мобінг», «1 грудня-Всесвітній день боротьби зі СНІДом». Також з учнями початкових класів проведено флешмоб «Квітка дружби та порозуміння »

ІІІ. Працівником соціально-психологічної служби школи Куртєвою К.К. проведено:

- Створення колажів «Хлопчики та дівчата різні, але дружні » (5,6 кл.)

- Година психолога у формі розвивального заняття «Забезпечення соціальної справедливості» (7 кл.)

- Кругли стіл «Конформізм. Нонконформізм. Критика.» (8 кл.)

- Тренінг «Життєвий простір без насильства» (9 кл.)

- Тренінг « Людина не товар» (10 кл.)

- Перегляд документального фільму з профілактики торгівлі людьми «Станція життя» (11кл.)

- Оновлена інформація на стенді соціально-психологічної служби:

• «Існуючи анонімні лінії довіри, центри допомоги, притулки для постраждалих від насильства»
  • «Хто ображає найчастіше»
  • «Що впливає на агресивну поведінку дитини»
  • «Методи припинення булінгу»
  • «Як впоратись із ситуацією самостійно»

Соціальній педагог К.К.Куртєва

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 196 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0