Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 12:04

Проведення акції « 16 днів проти насильства»

У рамках  Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства»   соціально-психологічною службою Кирничанської школі проведено:

- Гра «Я в оточенні любові та поваги». Учні 3,4 класів ділилися думками про те, що є любов та повага до оточуючих, за що люблять близьких та рідних, друзів та класного керівника; ділилися враженнями про те, як реагували близькі на їх слова любові і подяки.

- Перегляд та обговорення мультфільму з профілактики сексуальної експлуатації та насильства (3-5 кл.)

- Тренінгове заняття «Як сказати «НІ» і не втратити друзів» (5,6 кл.)

- Соцопитування «Чому деякі люди дозволяють собі ображати інших, домінувати, навіть вдарити?..» На це запитання учні 7-11 класів школи поділилися своїми думками.

- Створення відеоролику із порадами від учнів школи «Щоб жити в злагоді із собою та оточуючими, необхідно…» (7-11кл.)

- Створення відеоролику  «Жити треба з блиском в очах, щастям в душі і з любов'ю в серці»! (11 кл.)

- Інтерактивна гра-тест «Правда чи фейк про торгівлю людьми» (9-11 кл.)

- Виступ на МО класних керівників «Короновірусний булінг. Як пояснити дітям, що хворіти не соромно».

Соціальний педагог К.К.Куртєва

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 148 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0