Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 01:33

Проведення Міжнародного Дня толерантності

“Будь завжди нестримним вільнодумцем,

Свої мрії пензлем намалюй.

Освіти життя яскравим сонцем,

Толерантний Всесвіт побудуй»

Само під цим девізом 16 листопада 2016року пройшов Міжнародний День толерантності в Кирничанській ЗОШ. Позитивна та доброзичлива атмосфера панувала в школі протягом дня. Учні школи разом з вчителями створили плакат «Кроки для злагоди з оточуючими», де мали можливість крок за кроком описати якими якостями має володіти людина, які життєві цінності мають переважати для гармонійних стосунків з оточуючими.

На тренінгу «Значимість толерантності у житті людини» із психологом Куртєвою К.К. учні 5,6 класів дізнались про поняття «толерантність», яке у різних мовах відрізняється смисловими відтінками, що зумовлено культурними та ментальними особливостями. За допомогою спеціальних вправ молодші підлітки виявили в собі риси толерантної особистості, створили плакат «Ми різні, але ми разом».

Пізнавальним та корисним був тренінг для старшокласників «Толерантність як принцип взаємодії між людьми», проведений практиканткою, майбутнім практичним психологом Цвєтковою В.М.. Учні навчались толерантному спілкуванню в групах та толерантної поведінки в соціумі; формували активну життєву позицію, громадянську активність. Прийшли до висновку, що « толерантне ставлення людини збереже планету від негод, розрубає мотлох павутини, переріже нитку перешкод».

Практичний психолог Кирничанської ЗОШ

Куртєва Катерина Костянтинівна