Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 13:33

«Любов виникає з любові:

коли хочу, щоб мене любили,

я сам перший люблю»

Ці слова відомого українського мудреця-гуманіста Григорія Сковороди найбільш влучно відображають актуальну проблему сьогодення: проблему взаєморозуміння.

Толерантність передбачає всього лише нормальні цивілізовані стосунки між людьми, усвідомлення того, що світ і соціальне середовище багатомірні, а, отже, і погляди на цей світ різні, вони не можуть і не повинні зводитися до одноманітності або бути на чиюсь користь.

Аналізуючи культурну спадщину нашого народу, що ґрунтується на «філософії серця», можна з переконанням засвідчити, що толерантність у сприйнятті українця співвідноситься з поняттям поваги й любові.

Щорічно,16 листопада, відзначаємо Міжнародний День толерантності. Позитивна та доброзичлива атмосфера панувала в школі протягом цього дня.

Психологічна газета «Планета толерантності», яка включала в собі таки рубрики «Що є толерантністю», «Сім основних принципів толерантності», «Толерантна особистість - це…», «Ми будуємо культуру світу»,ознайомила учнів з цікавою, корисною інформацією.

На тренінгу для учнів 1-4 класів «Толерантність… що це?» учні вчились поважно ставитись до оточуючих, розуміти різницю і індивідуальність кожного, цінувати сім’ю, друзів, однокласників.

Протягом дня учнями та вчителями школи активно створювався плакат «Ми різні, але ми разом!». На паперових силуетах людини кожен писав своє ім’я та відверті побажання оточуючим.

Отже любить світ і він вам подарує себе.

Кожного дня:

- будьте готові до того, що всі люди різні;

– не кращі й не гірші, а просто різні;

- навчіться сприймати людей такими, якими вони є, не намагайтесь змінити в них те, що нам не подобається;

- цінуйте в кожній людині особистість і поважайте її думки, почуття, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з вашими;

- зберігайте „своє обличчя”, знайдіть себе і за будь-яких обставин залишайтеся самим собою.

Куртєва Катерина Костянтинівна

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 718 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0