Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 02:00

Проведення пропаганди психічного здоров’я

На сьогоднішній день проблема психічного здоров'я в сучасному суспільстві постає актуальною. Психіка  дітей, підлітків відчуває потужні негативні впливи соціального, природного, побутового та багатьох інших характерів, що вимагає спеціальних заходів для охорони і зміцнення психічного здоров'я. Саме з цього приводу в школі проведена кампанія з питань пропаганди психічного здоров’я.

Класними керівниками проведені заходи «Моя таємниця», «Підтримка словом», «Мотивація успіху. Боязнь невдач», «Вчимося слухати один одного», «Яскраві моменти мого життя»  та інші,  які були спрямовані на підвищення самооцінки, розуміння своєї особистісної значущості, подолання стресових ситуацій, зміцнення міжособистісних стосунків.

Працівник соціально-психологічної служби К.К.Куртєва на тренінгу «Світ емоцій. Які бувають емоції»  та практикуму «Профілактика негативних станів учнів початкової школи» допомогала учням початкової школи розрізняти емоції людини та контролювати себе в певних ситуаціях, дізнались що е позитив та як думка впливає на самопочуття. Тренінг «Складові мого здоров’я»  в 5-6 класах допоміг учням розібратись, що саме здоровий спосіб життя веде до бажаного успішного майбутнього. Підлітки 7-8 класів на годині спілкування «Розуміння та прийняте себе» дізнались про ознаки психічного здоров’я людини, розвивали здатність розуміти себе, свої переживання, вербалізувати їх. Профілактиці суїциду було присвячено тренінгове заняття  «У кожного свій таємничий світ»  для учнів 9-11 класів. Старшокласники зробили висновок, що життя єдине, неповторне, яскраве і кожен обов’язково має завоювати його та насолодитись їм.

Практичний психолог Куртєва Катерина Костянтинівна

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 324 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0