Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.09.2019, 23:16

Головна » 2016 » Листопад » 18 » Проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
Проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Відповідно до наказу відділу освіти Ізмаїльської районної державної адміністрації від 11.10.2016 року № 134/0 «Про організацію та проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» в Кирничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек .

Місячник розпочався з проведенням шкільної лінійки, на якої учні були ознайомлені з планом проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Урочисто в читачі бібліотеки були прийняти учні 1 класу. Для першокласників було вперше проведено екскурсію по бібліотеці, по дивовижній книжковій країні. Після екскурсії учні ознайомилися з правилами поведінки у бібліотеці, правилами поводження з книгами, дізналися про історію виникнення книги, про те, яку важливу роль відіграє книга в нашому житті. Адже вона допомагає нам у навчанні,самовихованні.

Учні 2-3 класів стали активними учасниками у грі-вікторині «Чарівне коло» . Учні довели, що вони вже підготовлені читачі і самостійно орієнтуються в виборі книг в бібліотеці.

Конкурс малюнків на тему: «Ми читаємо і малюємо» надихнув школярів на створення маленьких шедеврів. В своїх малюнках школярі відобразили красу, чарівність і любов до української казки.

У конкурсі на кращу закладку «В книжечку на згадку-зробимо закладку» приймали участь учні 2-6класів. В своїх роботах учні проявили творчій підхід і оригінальність.

Проведено «Хіт-парад улюблених книг» , на якому учні 4 класу презентували свої улюблені родинні книги.

Не залишилися без уваги і бібліотечна виставка на тему: «Її велич Українська книга», про українську історію, мову та культуру.

Учні 5-8 класів мали можливість ознайомитися з новинками бібліотеки. Проведена екскурсія на тему: «Зупинись на хвилинку, подивись на новинку», з метою популяризації української книги.

Всеукраїнський місячник завершився лінійкою і нагородженням переможців у конкурсі малюнків та конкурсі на кращу закладку.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 150 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »