Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 15:18

Проведено акцію « 16 днів проти насильства»

«У світі є багато жахливих речей, але найжахливіше —

це, коли дитина боїться свого батька,  матір або вчителя.»
 Януш Корчак,

доктор, письменник, вихователь

З 17 листопада по  2 грудня 2015 року в Кирничанській ЗОШ була проведена щорічна всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства».
Мета акції – привернути увагу учнів до актуальної для українського суспільства проблеми насильства в сім’ї, торгівлі людьми, а також активізації діяльності закладу з метою протистояння насильства, захисту прав жінок в Україні та формування ненасильницької ідеології у дитячому середовищі, підвищення правової культури учнів.

В рамках акції було проведено конкурс малюнків для учнів 1-4 класів  «Зі мною поруч доброта» (Чіфліклій О.С., педагог-організатор ). Діти найкращих малюнків  нагороджені грамотами:

І місце: Сібоглов Максим (3 кл.),  Чіфліклій Аліна (2 кл.) Влас Андріана (4 кл.);

ІІ місце: Приснак Тетяна (2 кл.), Кім Едуард (2 кл.), Пейчева Надія (4 кл.);

ІІІ місце:  Раділова Анастасія (2 кл.), Сичова Ксенія (3 кл.), Радова Олена (2 кл.)

Практичним психологом та соціальним педагогом Куртєвою К.К. проведено:

• Конкурс творів та віршів на тему: « Злагода та розуміння  в  моїй сім’ї». Дуже активними були учні 5-6 класів.

І місце зайняла робота Сербенової Анастасії (6 кл.),

ІІ місце – твір Влас Антоніни (5 кл.),

ІІІ місце – вірш Чифліклій Марії (6 кл.)

• Цікавим та корисним для учнів 7, 8 класів був тренінг “Що таке насильство?  Як уникнути насильства в учнівському середовищі?”.

- Учні 9-11 класів  переглянули навчальний відеофільм «Станція призначення – життя» щодо протидії торгівлі людьми.

- Для учнів та батьків розроблена пам’ятка  «Ні насильству!»

Куртєва К.К.,

практичний психолог