Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 19:00

Районний семінар

7 листопада в Кирничанській ЗОШ відбувся районний семінар з російської мови та літератури "Комунікативна компетентність як система формування мовленнєвих умінь та навичок учнів на уроках російської мови та літератури". Вчителі російської мови Пейчева П.П. провели відкриті уроки: в 7 класі з літератури "О.С.Пушкін "Станционный смотритель" Драматизм долі героїні. Глибокий гуманізм повісті" та Габрик В.В. в 6 класі з російської мови "Іменник. Категорія роду. Спільний рід".

Уроки були цікавими, продуктивними, Вчителі використовували інтерактивні методи навчання, творчі вправи, інсценування, показ презентацій тощо. Учні були уважними, висловлювали свої думки, співчували героям твору, визначали категорію роду іменника.

Паралельно проходив районний семінар для вчителів болгарської мови "Формування комунікативної компетентності та розвиток творчих здібностей учнів на уроках болгарської мови шляхом використання інтерактивних форм і методів роботи". Куртєва К.К. провела відкритий урок з учнями 8 класу "Другорядні члени речення. Узагальнення та систематизація знань з теми". Урок був насичений текстами, тематика яких пов'язана з Днем визволення бесарабських болгар; учні виконували вправи, які Катерина Костянтинівна практикує вже давно за власною методикою.

Дойчева Н.Ф. підготувала літературно-музичну композицію, присвячену Дню бесарабських болгар. Учні виразно декламували вірші, а також співали сучасні болгарські пісні. Дякуємо всім, хто брав участь у семінарі!

Переглядів: 209 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2019  »