Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 22:43

Районний семінар практичних психологів

В Кирничанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 17.03.2016 року відбувся районний семінар практичних психологів «Формування навичок позитивного мислення для профілактики негативних емоційних станів та для самовдосконалення учнів».

На семінарі заступник директора з НВР П.П.Пейчева представила роботу практичного психолога школи Катерини Костянтинівни Куртєвої. Психолог в свою чергу презентувала свій досвід роботи.

Практичною частиною семінару був тренінг «Закон психічного магнетизму» з учнями 10 класу, які були ознайомленні із суттю закону психічного магнетизму, із поняттям «раціональність», «раціональна поведінка». За допомогою спеціальних вправ учні дізналися як досягти щасливе, бажане, позитивне майбутнє. Вправи «Ліплення самого себе», «Раціональне, позитивне мислення» допомогли усім учасникам семінару пізнати особливості власної особистості, виявити свої недоліки, звички, які роблять їх слабкими, вразливими. Відповідаючи на питання самоаналізу учні намагалися нерозумні судження замінити раціональними та позитивними, які б відповідали їх життєвим потребам. Використовуючи вправи «Впевненість в собі», «Сонечко та проминці», «Гармонія барв» психолог демонстрував як саме можливо насолоджуватися життям, звідки брати позитивну енергію для повного гармонійного розвитку особистості.

Методистом РМК Руснак Іною Володимирівною були підведенні підсумки семінару, рекомендовано психологам району переймати досвід роботи і використовувати в своїй діяльності.

Категорія: Новости сайта | Переглядів: 364 | Додав: ніна | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »