Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 05:28

Рейд "Урок"

Щороку в вересні місяці в районі проходить рейд «Урок». Представники районного відділу освіти, дитячої кімнати міліції, соціальної служби сім’ї та молоді відвідують загальноосвітні заклади з метою перевірити, чи всі діти, яки мешкають на території села, охоплені навчанням, відвідують школу, не пропускають заняття, забезпечені підручниками. Такий рейд відбувся й в Кирничанській ЗОШ. Представники служб провели з дітьми попереджальні бесіди про дотримання техніки безпеки на період перебування в школі та громадських місцях, про відповідальність за здійснені вчинки, відвідали нову сім’ю, яка тільки прибула та оформила дитину в школу. На час перевірки всі діти були присутні (за винятком двох хворих).

Дуже приємно, що всі 169 дітей з радістю 1 вересня прийшли в школу, сіли за шкільні парти та із задоволенням розпочали навчання. Батьки відповідально поставилися до підготовки своїх дітей до школи, забезпечили їх необхідним навчальним приладдям. Класні керівники слідкують за дотриманням учнями режиму роботи в школі, ведуть щоденний облік пропусків, спілкуються із батьками.

Бажаємо, щоб цей рік приніс усім, учням, батькам, учителям, бездоганного здоров’я, сил, невичерпної енергії. Нехай здійсняться всі ваші плани та надії.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи